Avokati i Rrahim Hashimit tregon çfarë lidhje ka klienti i tij me Kadri Veselin

Rrecaj ka mohuar që klienti i tij të ketë lidhje me Kadri Veselin. Rrahim Hashimi është…

Bombë në Francë: Neymar dhe Mbappe largohen nga PSG

Ky mund të jetë sezoni i fundit i Neymar dhe Mbappe në PSG. Neymar dhe Mbappé…

Shkëmbimi i madh, Tottenham – Real Madrid

Asensio mund të jetë pjesë e një marrëveshje shkëmbimi. Finalisti i Ligës së Kampionëve, Tottenham, po…

Sasa publikon pamje nga frizeri, në këtë gjendje ka përfunduar

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentin. Ndonëse luajti në shumë filma…

Zanfina pozon para pasqyrës, kaq provokative nuk e keni parë kurrë

Zanfina Ismaili është ndër këngëtaret që pëlqehej shumë në kohën kur ishte aktive. Tash e një…

Rrëfehet gruaja e maltretuar nga paramilitaret serbë: Mbeta shtatzënë, e kam rrit fëmijën e dhunuesit

Njw grua kosovare ka rrëfyer vuajtjes qe kishte përjetuar gjatw luftës së fundit në Kosovë. Ajo…

Ky është kundërshtari i parë i Feronikelit në Ligën e Kampionëve

Feronikeli ka mesuar emrin e ekipit me të cilin do të përballet në Ligën e Kampionëve.…

Xhbanja e ftuar në një emision, është veshur e rregulluar si zonjë e vërtetë

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O…

Kadri Veseli dorëzon kallëzim penal për mashtruesit që ia përdorën emrin

Kryetari i Kuvendit dhe Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka njoftuar se ka deponuar kallëzim…

Higuain të ardhmen e pasigurt, ‘çartet’ në stërvitje

E ardhmja e Gonzalo Higuain është ende e paqartë. Edhe pse sulmuesi argjentinas pritet të largohet…